H-CLIMBING TEAM Pardubice

Tendon CUP Morava

Lanškroun

FINÁLE
TENDON CUP morava

Lanškroun
              21. listopadu 2009
          Stejně jako v české části tak i na moravě je dobojováno. Předposlední listopadovou sobotu se v Lanškrouně konalo poslední a zároveň fináoové kolo moravslé části TENDON CUPu o lanškrounskou korunu z pardubického perníku.
      
       Na skvěle připravené závody přijelo bojovat v osmi kategoriích (čtyři dívčí a čtyři chlapecké) přesně 100 závodníků (48 dívek a 52 chlapců).  Nejpočetnější byly opět obě nejmladší kategorie. Cesty byly připraveny opět skvěle, takže nebylo nutné rozhodovat žádnou superfinálovou cestou.

     
Do Lanškrouna vyrazili reprezentovat náš oddíl:

      
Áďa, která dokázala topovat obě kvalifikační cesty a postoupila do finále z děleného prvního až šestého místa. Ve finálové cestě  si však neporadila s těžkým přelezem za hranu a skončila na celkovém pěkném 7. místě.
      
       Ančí topovala v první kvalifikaci a po chybičce ve druhé netrpělivě čekala na výkony svých soupeřek a doufala v postup do finále. Nakonec do finále postouila
těsně o teč z osmého místa a dolezla si pro pěkné 4. místo.

       Aleš topoval jednu kvalifikačku a postoupil do finále ze čtvrtého místa. Ve finálové cestě skončil ve stejném těžkém přelezu , o jeden chyt dříve než Áďa, a obsadil stejně jako ona pěkné 7. místo.

       Matěj se konečně začíná měnit v pořádného závodníka a bojuje. Tentokrát to však na finále
o jediný chyt nevyšlo a skončil   na 9. místě.

        Majkee lezl se staršími kluky mimo soutěž. Kvalifikační cesty byly celkem jednoduché, protože je dokázalo obě topovat šest závodníků. Nádherná finálová cesta přes lanškrounský strop a super krápník prověřila silové schopnosti finalistů. Šest z osmi se dostalo až za krápník, ale Majkee dolez jako jediný až na konec a Topoval. Obtížnost této cesty komentoval slovy "Ty vole já mám nateklo jako kráva!" 

Kompletní výsledky holky a kluci.              fotky


       Když zrekapitulujeme všechny závody, dojdeme k těmto celkovým výsledkům:

Ančí 4. místo (4 závody)

Majkee 4. místo (2 závody)

Aleš  9. místo (4 závody)

Áďa 11. místo (3 závody)

Matěj 14. místo (1 závod)


Celkové výsledky poháru

     

Žádné komentáře