H-CLIMBING TEAM Pardubice

Tendon CUP morava

Orlová

ORLOVÁ
12. června 2010
      

       V sobotu 12. června se v Orlové konalo třetí kolo moravské části Tendon CUP.
Cesta Pardubice - Ostrava úplně v pohodě až mě překvapilo, jak to jde rychle. Náš závodní tým ve složení Kuba, Jakub, Matěj a Adéla cestu v pohodě přežil i přes brzký ranní čas odjezdu 5h. Po příjezdu (trošku hledání) následovalo rychlé zahájení závodů, na které se sjelo celkem 82 závodníků (včetně 4 mimo pořadí). Nejpočetnější tým byl jako vždy z Lanškrouna.

       Adéla - obě cesty zvládla v pohodě na TOP. Finálovku na druhém místě, takže celkově druhá. Myslím velmi dobrý výkon na to, jak špatně byla postavená finálová cesta. Cestu žádná z holek nedolezla, vypadly již u země na 4-5 chytu rozhodlo pouze znamenko +/- u chytu na který doskočily. Pro kluky cestu trochu přestavěli. Byla z toho poměrně spousta dohadů. Nejprve se měly holky opakovat, ale nakonec výsledky  zůstaly. Cesta byla postavená pouze podle výšky.

       Matěj
- v součtu prvních dvou cest celkově třetí ,ve finále dal TOP poté, co překonal technicky  těžké místo, které bylo oříškem i pro větší kluky a tím se dostal na celkově druhé místo. Byl hodně nadšený, protože finálovou cestu TOPovali pouze dva kluci.

Kuba Plšičík - celkově 7. místo bohužel se nedostal do finále. Konkurence byla veliká, asi má na tu moravu smůlu.

Kuba  první dvě cesty topoval , ale finále s prominutím p..... .  Předělanou cestu, na které měli problémy holky asi mohl dát. Při prohlídce zřejmě neposlouchal vysvětlování, kudy se poleze a potom nevěděl, kudy má lézt.  Snad už ho to poučí - 5. místo.

Tak v Ostravě  dvě krásná vybojovaná druhá místa, jedno páté a jedno sedmé.
 Vedro jsme přežily, cestou zpět jsme se vykoupali a o půl deváté večer jsme byli doma.

Martin Š.

Kompletní výsledky holky a kluci.              fotky

 

Žádné komentáře